Taśma na płot


Taśma na płot idealnie pasuje do najbardziej popularnych paneli ogrodzeniowych 2D i 3D. Dwie wysokości (193 mm i 47 mm) pozwalają na doskonałe dopasowanie do wysokości przęseł w ogrodzeniu. Taśma na płot stanowi znakomite rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest osłona przed wiatrem i śniegiem, ale także przed nadmiernym hałasem. Jest to także doskonały sposób na zachowanie prywatności na posesji, w ogrodzie lub na balkonie. Taśma na płot
Taśma na płot jest wykonana z mocnego materiału o gramaturze 240g/m2, który zachowuje swój kolor i formę przez długie lata. Mimo działających na taśmę skrajnych czynników atmosferycznych (palące słońce, deszcz, ujemne temperatury, śnieg, wiatr), stanowi ona doskonałe zabezpieczenie i nie wymaga wielu zabiegów konserwujących. Czyszczenie taśmy polega na przetarciu zabrudzeń wilgotną gąbką lub spłukanie ich wodą pod ciśnieniem.

Mata na płot
Taśma szeroka Taśma wąska
Szerokość 193 mm 47 mm
Długość 33 m 33 m
Powierzchnia (rolka) 6,37 m2 1,55 m2
Gramatura 240 g/m2 240 g/m2
Zakres temperatur -60 °C – +80 °C -60 °C – +80 °C
Taśma na płot produkowana jest w 5 kolorach, dających możliwość wielu zestawień: szarym, grafitowym, zielonym, brązowym i beżowym.

Przeczytaj również:
Mata na płot
Taśma ogrodzeniowa
Taśma na ogrodzenia
Mata na ogrodzenia

Mata na płot - Taśmy i maty ogrodzeniowe