Wiosenne prace w ogrodzie 21 kwietnia 2020

Ci z nas, którzy marzą o pięknym i zielonym ogrodzie muszą liczyć się z dużym nakładem pracy, aby się nim cieszyć. Końcówka zimy i początek wiosny to czas sprzątania. Z pewnością musimy zebrać suche gałęzie i liście, przygotować ziemię do sadzenia trawy i innej roślinności, zastosować odpowiednie do wymagań gleby nawozy. Kolejnym etapem jest sadzenie do gruntu roślin czy też przesadzanie rozsad warzyw.

To jaki będzie nasz ogród zależy w największej mierze od nakładu pracy jaki w niego włożymy. Im więcej poświęcimy czasu tym bardziej roślinność się nam odwdzięczy swoim pięknem.

Zadbajmy też o odpowiednie osłonięcie naszych posadzonych roślin. Zastosujmy taśmę ogrodzeniową, aby zacinający deszcz nie zniszczył naszych sadzonek. To prosty i skuteczny sposób i niewielkim kosztem możemy nie tylko zabezpieczyć rośliny, ale także nadać ogrodowi nowy wygląd. Krzewy, drzewa, wysoka, ozdobna trawa i kwiaty, nadadzą naszej aranżacji charakteru. Jeżeli zamontujemy dodatkowo subtelne oświetlenie, uzyskamy znakomity i kameralny kącik do wieczornych spotkań rodzinnych.

Powrót

Mata na ogrodzenia
Taśma ogrodzeniowa
Montaż taśmy na płot

Mata na płot - Wiosna w ogrodzie